همه دستور غذاها

چای هیمالیاییتوسط محبوبهچای هیمیالیایی یا چای chai یک نوشیدی گرم و تند است که از ترکیب شیر، چای سیاه و یک سری از ادویه های گرم تهیه می شود
اسموتی انگورتوسط بهارکاین اسموتی انگور شیرین با طعم ملس و دستور ساده ای که دارد گزینه خوبی برای نوشیدنی های میان وعده است.
چای روسیتوسط محبوبهیک چای مخصوص کشور روسیه که معمولا همراه صبحانه سرو می شود و برای روز های سرد مناسب است.
اسموتی نارگیلتوسط بهارک این اسموتی خوشمزه حاوی انواع مواد معدنی مغذی است که باعث درخشش و شفافیت پوست می شود، حتما ان را امتحان کن.
شیک فندق و شکلاتتوسط بهارکشیک ها جزو پرطرفدارترین نوشیدنی های شیرین هستند که اگر فندق و شکلات هم در خودشان داشته بشند که می شود نور علی نور. در این شیک می توانی از شکلات نوتلا و بستنی کاکائویی هم استفاده کنی که حکم یک دوپینگ بی نظیر عصر گاهی را برایت داشته باشد.
اسموتی چای سبز ماچاتوسط محبوبهیک اسموتی سالم و هیجان انگیز که ترکیبی از چای ماچا با میوه های خوشمزه ای مانند هلو، انبه، موز و پرتقال است.
شیک موز و کیویتوسط بهارکمیلک شیک نوعی نوشیدنی شیرین و خنک است که از ترکیب بستنی، شیر پرچرب و انواع طعم‌دهنده‌ ها یا میوه ها تشکیل می شود. این نوشیدنی معمولا در لیوان‌ های بلند سرو می شوند و روی آن را با خامه، سس شکلات، اسمارتیز، مارشمالو و… تزیین می کنند.
اسموتی کره‌ بادام زمینی و موز برای کاهش وزنتوسط بهارکاسموتی یکی از پرطرفدارترین انواع نوشیدنی ها هستند که سریع هم آماده می شوند و چه بهتر که برای کاهش وزن هم مناسب باشند. کره بادام زمینی هم یکی از تنقلات پر طرفدار است که در این اسموتی وجود دارد.