همه دستور غذاها

سالاد تن ماهیتوسط بهارکبه نظر من تن ماهی یکی از ساده ترین و لذیذ ترین غذا هایی است که خیلی می توان در درست کردن سالاد ها و فینگر فود های مختلف از آن استفاده کرد. سالاد تن ماهی امروز را هم می توانی به عنوان پیش غذا، غذا و ساندویچ نوش جان کنی و هم به عنوان فینگر فود.
چیپس میوه ای با سیبتوسط منودلیارچیپس های میوه که با هر میوه ای می توانی آن ها را درست کنی بهترین تنقلات سالم و میان وعده هایی هستند که می توانی در این روز های زمستانی حتی با کمک بخاری و شوفاژ نیز آن ها را درست کنی.
طرز تهیه سس سالساتوسط بهارکسالسا یکی از پر طرفدار ترین دیپ هایی است که به عنوان سس و چاشنی هم استفاده میشود. رنگ ها و مدل های مختلفی دارد که امروز طرز تیهه این سس به سبک مجله لوبیا را داریم.
پاناکوتا نسکافه ایتوسط بهارکپاناکوتا جزو دسر هایی است که هم خیلی پر طرفدار بوده و هم مانند فرنی با هر طعم دلخواهی که دوست داری می توانی آن را درست کنی و به جای نسکافه هر چه دوست داری بریزی. در این دستور تهیه منظور از پیمانه لیوان است.
کوکی هویجتوسط منودلیارباید اعتراف کنم کسانی که مثل من عاشق کیک هویج هستند حتما از مدل کوکی آن هم خوششان می آید. دیگر ادامه ماجرا را می سپارم دست خودت.
کرم برولهتوسط منودلیارکرم بروله یکی از پر طرفدار ترین دسر های ساده ای است که معمولا طرفداران دسر هایی با بافت کاراملی این دسر را هم دوست دارند.
پیاز حلقه ای سوخاریتوسط بهارکپیاز سوخاری کی از پیش غذا های بسیار هیجان انگیز است که شاید به اسمش نیاید اما واقعا خوشمزه است. امروز می خواهیم این حلقه های سوخاری را با خمیر تمپورا درست کنیم.
سالاد اندونزی با کشمشتوسط بهارکاین سالاد بااینکه اسم اندونزی دارد ولی فکر کنم ما ایرانی ها بیشتر از خود اندونزیایی ها در مهمانی هایمان این سالاد را درست میکنیم. سالاد اندونزی سالاد ساده ای است که یک بار دستورش را یاد بگیری می توانی همیشه از آن در پیش غذا و میز سالادت از آن استفاده کنی.