همه دستور غذاها

سینه مرغ با سس بالزامیکتوسط بهارکاین مدل طبخ سینه مرغ علاوه بر طعم بی نظیر و متفاوتی که دارد رژیمی بوده می توانی آن در کنار هر نوع سبزیجات و سیب زمینی های تنوری که دوست داری نوش جان کنی. این گزینه برای ورزشکاران و کسانی که در رژیم کاهش وزن هستند، ایده آل است.
تست آووکادو یک شام رژیمیتوسط بهارکاین تست آووکادو با فلفل دلکه ای هلال شده و کبابی یک گزنه بسیار عالی برای شام های رژیم است که می تواند به زیبایی پوست و جوانسازی آن نیز کمک کند.
سالاد میگو و آووکادوتوسط بهارکاین یک سالاد سبک و مغذی است که برای وعده شام بی نظیر بوده و برای یک گزینه روی میز سالاد فوق العاده است. طعی متفاوت و لذت بخش دارد و به عنوان یک غذای کامل، سبک، رژیمی و ورزشکاری مناسب است.
سبزیجات تنوریتوسط بهارکاین سبزیجات کم کالری و رژیمی یک انتخاب ایده آل برای کنار خوراک های گوشتی بوده و حتی می تواند برای گیاهخواران در کنار پروتئین های گیاهی مصرف شود. سبزیجات آن می تواند به دلخواه و سلیقه تو تغییر کند و با توجه به رژیم غذایی ات آن را نوش جان کنی.
فینگر فود موتزالاتوسط بهارکاین پیش غذای فوق العاده و بی نظیر که ایتالیایی است می تواند به عنوان یک شام سبک با نان سبوس دار هم مصرف شود. من که عاشق ترکیب بی نظیر پنیر با روغن زیتون و ریحان هستم پیشنهاد می کنم حتما آن را امتحان کن. خوبی اش این است که به عنوان یک پیش غذای ساده در مهمانی ها یا به عنوان فینگر فود روی تست های انگشتی هم می توانی استفاده کنی.