همه دستور غذاها

چیپس میوه ای با سیبتوسط منودلیارچیپس های میوه که با هر میوه ای می توانی آن ها را درست کنی بهترین تنقلات سالم و میان وعده هایی هستند که می توانی در این روز های زمستانی حتی با کمک بخاری و شوفاژ نیز آن ها را درست کنی.
طرز تهیه سس سالساتوسط بهارکسالسا یکی از پر طرفدار ترین دیپ هایی است که به عنوان سس و چاشنی هم استفاده میشود. رنگ ها و مدل های مختلفی دارد که امروز طرز تیهه این سس به سبک مجله لوبیا را داریم.
چیز کیک کدو حلواییتوسط بهارکاین چیز کیک خوشمزه و خوشرنگ برای مناسبت های مختلف در روز های پاییزی فوق العاده است.
کیک پای سیبتوسط بهارکپای سیب انواع مختلفی دارد. بعضی شبیه تارت از خمیر تشکیل شده و رویه خمیری هم دارند. یک مدل دیگر همان شکلی است اما رویه خمیری ندارد و با مخلوطی از شکر قهوه ای و دارچین پوشیده شده است، نوع دیگر هم شبیه کیک است که امروز می خواهیم مدل کیک آن را درست کنیم.
فینگر فود کیک مرغتوسط بهارککیک مرغ جزو یکی از پیش غذا ها یا غذا های انگشتی مورد علاقه افراد است که بسیار باب میل ما ایرانی بوده. امروز می خواهیم این سالاد و پیش غذا را به شکل طبقه ای و فینگر فود یاد بگیریم که می توانی به جای سالاد مرغ این دستور از سالاد الویه هم استفاده کنی.
پاپ کورن کاراملیتوسط بهارکاین پاپ کورن جذاب و کاراملی طعم منحصر به فردی از ذرت ارائه می دهد که آن را تبدیل به یک اسنک و میان وعده جذاب برای تعطیلات و دورهمی ها می کند.
کیک فنجانی شکلاتیتوسط بهارکاین کیک فنجانی شکلاتی یکی از سریع ترین و راحت ترین کیک هایی است که به راحتی می توانی در خانه درست کنی و و برای زمان هایی که مهمان های غیر منتظره داشتی فقط ظرف مدت ۱۰ دقیقه با کیک شکلاتی و چای از آن ها پذیرایی کنی.
بهترین اسنک برای بچه های مدرسه ایتوسط بهارکاین اسنک و میان وعده جذاب آنقدر سالم و خوشمزه است که نه تنها بچه های مدرسه ای بلکه برای کارمندان هم مناسب است تا از خوردن خوراکی ها و تنقلات چاق کننده جلوگیری شود. بنظرم حتما تو هم آن را درست کن مطمئنم عاشقش می شوی.