همه دستور غذاها

اسموتی انگورتوسط بهارکاین اسموتی انگور شیرین با طعم ملس و دستور ساده ای که دارد گزینه خوبی برای نوشیدنی های میان وعده است.
اسموتی نارگیلتوسط بهارک این اسموتی خوشمزه حاوی انواع مواد معدنی مغذی است که باعث درخشش و شفافیت پوست می شود، حتما ان را امتحان کن.
اسموتی چای سبز ماچاتوسط محبوبهیک اسموتی سالم و هیجان انگیز که ترکیبی از چای ماچا با میوه های خوشمزه ای مانند هلو، انبه، موز و پرتقال است.
اسموتی کره‌ بادام زمینی و موز برای کاهش وزنتوسط بهارکاسموتی یکی از پرطرفدارترین انواع نوشیدنی ها هستند که سریع هم آماده می شوند و چه بهتر که برای کاهش وزن هم مناسب باشند. کره بادام زمینی هم یکی از تنقلات پر طرفدار است که در این اسموتی وجود دارد.
اسموتی انبه با خامهتوسط بهارکاسموتی یک نوشیدنی مغذی و مناسب است که می تواند جایگزینی مناسب برای یک میان وعده باشد. اسموتی معمولا جزو نوشیدنی های بسیار راحت و سریع است که می توانی هر زمان که دلت می خواهد آن را درست کنی.
اسموتی موز سبزتوسط محبوبهیک صبحانه سرشار از ویتامین و مواد معدنی و فوق العاده سالم و خوشمزه
اسموتی گریپ فروتتوسط محبوبهیک اسموتی سرحال کننده، سالم و فوق العاده خوشمزه که انرژی مرکبات را به تو منتقل می کند و تو را شاداب و پر انرژی می کند
اسموتی انبه و موزتوسط محبوبهاسموتی از میوه های تازه استوایی که هم خوشمزه و هم مغذی است که هم می توانی به عنوان میان وعده و هم صبحانه نوش جان کنی.
اسموتی استواییتوسط بهارکیک اسموتی نرم با بافت خامه ای و طعم های بی نظیر میوه های تابستانی که به عنوان دسر یا خوراکی پذیرایی گزینه ایده آلی است.