همه دستور غذاها

پاناکوتا نسکافه ایتوسط بهارکپاناکوتا جزو دسر هایی است که هم خیلی پر طرفدار بوده و هم مانند فرنی با هر طعم دلخواهی که دوست داری می توانی آن را درست کنی و به جای نسکافه هر چه دوست داری بریزی. در این دستور تهیه منظور از پیمانه لیوان است.
سالاد اندونزی با کشمشتوسط بهارکاین سالاد بااینکه اسم اندونزی دارد ولی فکر کنم ما ایرانی ها بیشتر از خود اندونزیایی ها در مهمانی هایمان این سالاد را درست میکنیم. سالاد اندونزی سالاد ساده ای است که یک بار دستورش را یاد بگیری می توانی همیشه از آن در پیش غذا و میز سالادت از آن استفاده کنی.
چیز کیک کدو حلواییتوسط بهارکاین چیز کیک خوشمزه و خوشرنگ برای مناسبت های مختلف در روز های پاییزی فوق العاده است.
چیز کیک لیموییتوسط بهارکبرای پایه این چیز کیک خوشمزه و خوشگل می توانی از کیک اسفنجی ساده آماده یا خانگی و یا حتی ترکیبی از بیسکوییت ساده و پودر شده و کره استفاده کنی. حالا با هم می رویم و ادامه ماجرا را می بینیم که چه کار باید انجام بدهیم.
سالاد عدس یونانیتوسط محبوبهیک سالاد خوشمزه که هم به صورت شام سبک و هم همراه غذای اصلی می توانی سرو کنی و برای سه روز نیز در یخچال قابل نگهداری است.
سالاد پاییزی انار و کلم قرمزتوسط بهارکای سالاد لذیذ و خوشرنگ یک گزینه خوب برای میز های غذا در مهمانی های پاییزی است که می تواند برای تزیین و در ظرف های کوچک تهیه شود. از آنجایی که این سالاد بیشتر برای مزه خورده می شود توصیه می شود که ان را در حجم کم درست کنی. و بهتر است که این سالاد را از چند ساعت قبل درست کنیم، روی آن را سلفون بکشیم و داخل یخچال بگذاریم تا هم کلم ها نرم شوند و هم مزه مواد به خورد یکدیگر برود.
سس Tzatzikiتوسط محبوبهسس Tzatziki یک سس خوشمزه و بسیار ساده یونانی است که در تهیه آن از ماست، خیار و سبزیجات معطر استفاده شده است.
سالاد سیب زمینی روسیتوسط بهارکسالاد سیب زمینی روسی از جمله محبوب‌ ترین سالاد هایی است که در مهمانی ها و سلف سرویس رستوران های ما ایرانی ها پیدا می شود زیرا ترکیبالت ان چیزی شبیه سالاد الویه و ماکارونی هستند که باب طبع ما ایرانی ها. امروز می خواهیم طرز تهیه سالاد روسی با مرغ را یاد بگیریم پس با من همراه باش.